Case Study
Uregulowanie stanu prawnego i upłynnienie aktywów
Przejęcie aktywów i pasywów
Zmiana stanu zobowiązań i dokapitalizowanie spółki
Nowości i aktualności firmowe

Restrukturyzacja to proces zmian w pasywach, aktywach lub organizacji firmy.

Najtrudniejszym rodzajem restrukturyzacji jest restrukturyzacja naprawcza zmierzająca do naprawienia przedsiębiorstwa w celu ustabilizowania jego funkcjonowania oraz osiągnięcia dodatniego bilansu.

Proces ten polega na gruntownej analizie stanu prawnego i faktycznego przedsiębiorstwa, dogłębnym zrozumieniu jego specyfiki funkcjonowania, kondycji przedsiębiorstwa, przyczyn, które spowodowały pogorszenie jego sytuacji. Po gruntownej analizie przyjmujemy określoną strategię działania i cele do osiągnięcia w wyniku realizacji założonej strategii. Ostatnim, najtrudniejszym etapem jest wprowadzenie szeregu działań naprawczych na drodze finansowej, prawnej i organizacyjnej.

Na przestrzeni planowania i realizacji procesu restrukturyzacji korzystamy z zewnętrznych podmiotów służących swoją pomocą w dziedzinie prawa, ekonomii, profesjonalnych negocjacji oraz badania i wyceny aktywów.

    zobacz film     skontaktuj się jeżeli masz pytanie
Dla Twojej firmy
Z jakich usług finansowych mo- głaby skorzystać Twoja firma?
O faktoringu parę faktów
Czy rzeczywiście faktoring to same zalety? Przekonaj się...
Skontaktuj się z doradcą
Zapytaj o ofertę dla Twojej
firmy
Copyright @ 2021 Akcept Mapa serwisu |Kontakt

X Nie pokazuj więcej
Ta strona używa plików cookie!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
stat4u